Уявіть собі, що ви занурюєтеся у вир неймовірних пригод, де риби вміють літати, а звичайні хлопчики з Васюківки стають справжніми тореадорами. Це не сон, а справжня мандрівка до країни дитячої книги, яка розкрила свої двері для учнів Подільського наукового ліцею з нагоди Міжнародного дня дитячої книги.

2 квітня, у день народження відомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, ми вирушили у захопливу подорож сторінками українських книг. "Куди відлітають риби" Ростислава Попського та Івана Малковича й "Тореодори з Васюківки" Всеволода Нестайка, видані видавництвом "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА".

Ці неймовірні дитячі книги занурили нас у світ фантазії та щирих емоцій.

Ілюстрації Ростислава Попського, справжнього майстра дитячої книги, ожили на наших очах, перетворюючи звичайні слова на справжні казки. Ми занурилися у дивовижну історію, де риби здіймаються у небо, та переживали кумедні пригоди хлопчиків з Васюківки, які ризикнули кинути виклик небезпечному бику.

Це був день, сповнений чарівництва та щирого захоплення. Ми не лише познайомилися з творчістю відомих українських авторів, але й відчули силу уяви, яка творить справжні дива.