Уявіть: на сцені сяють юні актори, їхні обличчя осяяні щирими посмішками, а зал наповнений захопленими вигуками та щирими емоціями. Мистецьке об'єднання Подільського наукового ліцею "КАМАРАТ" вже на шляху до мрії!

Наша неймовірна новина: "КАМАРАТ" пройшов відбір до волонтерських підліткових хакатонів "VolunTEENS"! Цей проєкт, що реалізується Українською волонтерською службою за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, відкриває перед нами безмежні можливості.

35 команд з усієї України, і серед них – "КАМАРАТ"! Ми боремося за грант у 70 000 грн, який допоможе нам зробити наш проєкт "Театр надії" масштабним, яскравим і вдалим!

Наша місія: реформувати нашу театральну трупу, яка стане промінцем світла для людей похилого віку та людей з інвалідністю в пансіонатах. Ми будемо дарувати емоції, щемливі спогади та щиру турботу, адже театр – це не просто розвага, це мова душі, що єднає людей.

Це не просто шанс – це крок до здійснення мрії! Завдяки цій перемозі "КАМАРАТ" розправляє крила, готовий піднятися у небо та сяяти на теренах України.