ІІІ дитячий літературний конкурс «ПероДактиль»

З початком нового навчального року стартував дитячий літературний конкурс «ПероДактиль». 

Змагання талановитих школярів проводяться втретє і раз від разу помітно набирають обертів. 

 

Натхненні успіхом останніх років, організатори «ПероДактиля» цього сезону обіцяють ще більший розмах. Дітям 8-16 років, які відчувають хист до письменництва, пропонують поринути в чарівний світ літератури та створюють безліч можливостей для реалізації їх талантів. Адже «ПероДактиль»  ̶  це не лише змагання, а також творчий майданчик для спілкування школярів між собою та з літературним середовищем. Тож у планах організаторів зустрічі дітлахів з улюбленими письменниками, літературні ігри та майстер-класи. Причому заходи відбуватимуться не лише в столиці та рідному місті «ПероДактиля»  ̶  Білій Церкві, але й також в різних регіонах України.
 
Власне ж конкурс триватиме до 28 лютого 2019 року. Оцінювати роботи талановитих дітей будуть відомі українські письменники та літературні діячі: Леся Мудрак, Григорій Фалькович, Тетяна Стус, Олег Рибалка, Іван Андрусяк та Галина Ткачук. 
 
Переможці, які визначаються в кожній віковій категорії двох номінацій – «Проза» та «Поезія», отримають гроші винагороди та різноманітні призи від партнерів заходу.
 
Конкурс по суті немає територіальних обмежень (головна умова до конкурсних робіт – вони мають бути написані українською мовою), а відтак у ньому можуть брати участь і діти, які проживають закордоном. Розширення географії «ПероДактиля» – одне із пріоритетних завдань, які ставлять перед собою організатори. 
 
Втім, нагородження переможців на початку травня вже традиційно відбудеться у Білій Церкві, адже сам тут «ПероДактиль» народився. До того ж, дітям завжди дуже цікаво подорожувати, а організатори – завдяки підтримці Генерального Партнера конкурсу супермаркету «Будмаркет» – надають їм таку можливість, поєднуючи приємну мить нагороди із захоплюючою мандрівкою. 
 
Терміни проведення 

Збір конкурсних робіт: 10 вересня 2017 – 28 лютого 2019 року
I етап відбору: 1 березня – 31 березня 2019 року 
ІІ етап відбору (фінал): 01 квітня – 30 квітня 2019 року
Публікація на сайті повного списку учасників ІІ етапу: до 30 квітня 2019 року
Оголошення підсумків Конкурсу та нагородження переможців: 11 травня 2019 року
 
Внесок: 120 грн. якщо автор подає одну Конкурсну роботу та по 100 грн. за кожну наступну.
Посилання на повний текст Умов участі: http://perodaktyl.com.ua/index.php/pravila
 

Сайт конкурсу: perodaktyl.com.ua | Сторінка Конкурсу у Facebook: facebook.com/perodakt