10У результаті виборів Президента Подільського ліцею перемогу здобула Софія Порицька, ліцеїстка 10-М класу, яка в цьому році стала не тільки Президенткою ліцею, а й здобула місце в Раді ГО «Лідер» Вінницької ОТГ. На другому місці за результатами виборчого голосування в Подільському ліцеї Богдан Юрій, ліцеїст 9-ТІ1, який і посів пост Прем’єр-міністра Подільського ліцею. Спікером став ліцеїст 10-ТІ класу Владислав Щербатюк. Шляхом кропіткої праці, довгих дискусій та голосування між Президентом, Прем’єром та Спікером було утворено Кабінет Міністрів та важливі Міністерства самоврядування.
Пост міністра науки та розвитку зайняв Ілля Крупко, 9-ТІ1; міністром культури стала Олександра Порохня, 9-М; міністром спорту - Яна Прісняк, 9-М; креативне міністерство очолив Гліб Калита, 11-М; пост міністра цифрової трансформації посів Дмитро Саченко, ліцеїст 11-ІТ; міністром інформаційної політики та журналістики стала Катерина Герасименко, 11-ФХ; міністерство соціальної політики посіли три омбудсменки Юлія Шевчук 9-М, Анастасія Сіденко 9-ТІ-2, Анна Переродова, 9-ТІ1, за волонтерські та благодійні справи взялася Аліна Вальчук 10-ФХ.


Усі міністри створили свої команди з 4-5 ліцеїстів і працюють над розробкою планів та проєктів для покращення життя ліцею.

Головою Ради пансіону в цьому році став Валерій Баранюк, ліцеїст 10-М класу.
З початку навчального року активно працюють лідери класних колективів. Клас

и ліцею беруть участь у загальноліцейному рейтингуванні, адже за результатами можна отримати відзнаку "Кращий клас року" та "Кращий лідер року". Нагадаємо, що за наслідками роботи класних колективів у 2021/2022 навчальному році Кращим класом обрано 10-М1 клас (класний керівник Попова І.В., лідер Лапчевська Д.) та відзнаку Кращого лідера року отримав ліцеїст 8-ТІ1 класу Юрій Богдан (класний керівник Павлюк В.В.)
Бажаємо всім учасникам учнівського самоврядування успішного старту та цікавих і продуктивних ліцейних днів!

 

10  10  10  10