10Обмбудсменки Подільського ліцею взяли участь у традиційних тренінгах для шкільних омбудсменів у рамках діяльності клубу дітей-правозахисників «Бумеранг».
Під час однієї з зустрічей омбудсмени мали змогу познайомитись з помічником-консультантом народного депутата Верховної Ради України, юристкою Джулією Манубатою (Джулія Манубата).
Джулія познайомила омбудсменів із професією «Юрист», розповіла чим безпосередньо займаються юристи, які є напрямки в їхній діяльності та де можна отримати юридичну освіту.

Також з’ясували, якими навичками повинні володіти юристи, обговорили всі переваги та недоліки в роботі юристів.
Під час іншої зустрічі омбудсмени змогли дослідити сутність слова "патріот", визначити, чи кожна людина повинна бути патріотом і пограли в гру, метою якої було дізнатися більше про життєві цінності та визначити пріоритетність власних цінностей.
Також омбудсмени мали можливість дізнатися більше про різницю між егоїстом і самовпевненою людиною, переглянути та обговорити мотиваційний відеоролик про Україну, яка в серці кожного з нас.
Зустрічі проходили в теплій, дружній та невимушеній атмосфері. Омбудсмени сміливо ставили запитання та отримували на них інформативні відповіді, а також активно брали участь у всіх інтерактивах й іграх, що принесло підліткам масу задоволення та досвіду.

   10    10