Попри досить юний вік Подільський ліцей має чудові традиції. Одна з них — пізнавати світ і рідну Україну в подорожах. Ліцеїсти 10-М класу обрали для себе мандрівку до древнього і молодого водночас міста Лева. Ми відкривали для себе досі ще не відомі шедеври архітектури та старовинні двері соборів, затамувавши подих, переступали пороги храмів і слухали мелодії вуличних музикантів, дихали повітрям, наповненим трояндовими ароматами, перемішаними із запахами львівської кави.


Попри віддаленість від лінії фронту й відносний спокій, у місті відчувався подих війни через сигнали тривог і настрій людей, через уривки розмов і обкладені мішками з піском старовинні статуї.
Відкриттям для нас стало Ідеальне Місто Жовква, розташоване неподалік Львова, вишукане та аристократичне, із сімома храмами на 14 000 жителів. На стінах одного з них — маленький Ісус у вишиванці, а на долівці українським рушником стелиться художня мозаїка. Атмосфера і захоплює, і надихає, і возвеличує, коли до самого склепіння багатоголосим хором всіх присутніх підноситься "Боже великий, єдиний, нам Україну храни!"
"Україна така прекрасна", "Львів відтепер — моя любов", "Я вже знову хочу сюди повернутися", "Що може бути кращим, ніж мандрівка з друзями, справжніми та надійними" - написали ліцеїсти в стрічці новин класу, а в серцях назавжди залишилась атмосфера стійкості, патріотизму й величі прекрасного міста, а також посилилась віра в незламність духу великого українського народу від історичних джерел і довіку.