Під час осінніх канікул ліцеїсти здійснили низку подорожей, які залишили незабутні враження та теплі спогади.


Ліцеїсти  8-М2 та  8 -ТІ2 класу здійснили подорож до  мальовничих Карпат: відвідали пішохідну екскурсію «Стежками Олекси Довбуша», здійснили поїздку до найбільшого гірськолижного курорту в Україні — Буковелю,  відвідали етнопарк «Гуцул ленд», будинок-музей  «Тіні забутих предків», прогулялися до музею гуцульського побуту та мистецтва «У трембітаря», здійснили джипінг-тур до водоспаду Гук.
11-М разом з 9-М їздили в неймовірну подорож до Чернівців та Яремчі. Відвідали славнозвісний Чернівецький університет, прогулялися містом та отримали масу вражень. Після цього вирушили до Яремчі милуватися багряною осінню.
11-ТІ відвідав Карпати! Піднялися на гору Хом’як, з’їздили до Яремчі, захопились красою Манявського водоспаду та відвідали Манявський чоловічий монастир
10-ТІ1 разом із  8-ТІ1 відвідали Румунію. Спершу взяли участь в екскурсійному маршруті містом Ясси. Потім дізналися таємниці замків Дракули, Кантакузіно та палацу Пелеш. І наостанок прогулялися Бухарестом, милуючись неймовірними архітектурними пам'ятками. Поїздка видалася дивовижною, а погода в Румунії порадувала теплом.
9ТІ2, 10ТІ2 та 11ФХ класи подорожували по мальовничому та загадковому Закарпатті. Побували у відпочинковому комплексі “Термальні води Косино”. Познайомилися з історією, колоритністю, європейським шармом  й архітектурою замків таких міст, як Мукачево, Ужгород та Чинадієво. Прогулялися до водоспаду Шипіт, відвідали бункер у селі Верхня Грабівниця.
Канікули для 9-ТІ2 та 10-М класів осінь розкрила багряні обійми в славних українських містах — Ужгороді та Мукачевому. Ліцеїсти відвідали Ужгородський замок, замок Паланок, палац Шенборнів та поніжились в термальних водах "Косино". Незабутні моменти дозволили пізнати краще славні місця України, ще більше здружитись та  з новими силами братися до навчання. Поїздка дала змогу насолодитись осінньою мальовничою красою рідної землі й надихнула планувати наступні мандрівки.
Подорожуючи, ми чудово відпочили та набралися енергії й сил для нових звершень та в котрий раз переконалися, що наша країна — країна незламних, добрих, щирих та привітних людей, а її природа багата й барвиста.
Цей відпочинок допоміг нам стати більш дружним колективом. Дякуємо класним керівникам за можливість гарно провести час! Дякуємо батькам за підтримку й допомогу в організації відпочинку!