Поняття «толерантність» сьогодні трактується дуже різнопланово. Перш за все, це терпиме ставлення до іншого, несхожого на тебе, прийняття іншої людини, інших думок і поглядів. З 13.11.23 – 17.11.23 у Подільському ліцеї було проведено Тиждень толерантності під девізом «Виховуємо толерантність».


У рамках Тижня психологом закладу Завадюк Л.В. проведено заходи й тренінгові заняття: «Види спілкування та способи управління своїми емоціями», «Вчимося толерантному спілкуванню», «Як толерантно ставитись до оточення", метою яких було стимулювання уяви ліцеїстів у пошуках власного розуміння толерантності; формування в ліцеїстів чітке уявлення про толерантність; розвиток навичок спілкування з іншими людьми, взаємодія з ними на основі співчуття, співрозуміння, доброзичливості.
Крім того, оформлений інформаційний стенд, який мав на меті ознайомити дітей з поняттями «толерантність» та «толерантна людина». Усі охочі могли прочитати вислови, які пов’язані з толерантністю. Проведено інтерактивні перерви “Стосунки рівності та поваги” до Міжнародного дня толерантності. Перегляд мультфільмів “Будь толерантним” спонукав ліцеїстів бути дружелюбними, оцінювати свої вчинки, проявляти добро по відношенню до інших.
Класними керівниками проведено години спілкування: «Вчимося толерантному спілкуванню», « Толерантність врятує світ», метою яких було розширення й поглиблення поняття дружби й товаришування; закріплення уявлення дітей про товариські взаємини, дружбу, взаємодопомогу й спонукання їх до товаришування; виховання бажання бути справжнім товаришем.
Найбільш активні ліцеїсти долучились до створення арттерапевтичного заняття «Дерево толерантності». У пансіоні вихователем Кирилюк Н.Г. проведено бесіду з елементами тренінгу "Толерантність врятує світ" та артпроєкт "Сходинками толерантності". Ліцеїсти мали змогу почути цікаві історії та обмінятись думками.
Цей тиждень був цікавим, яскравим, насиченим різноманітними видами діяльності.
Проведені заходи дали можливість ліцеїстам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.