21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи й демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.


У Подільському ліцеї відбулись інтерактивні перерви, на яких транслювались презентації ліцеїстів, присвячені цій пам'ятній даті, які відобразили хронологію цього трагічного для України періоду. На уроках історії під керівництвом учителя історії Павлюк В.В. проведено хвилини пам'яті «Майдан, війна, свобода-революція громадського спротиву», під час яких діти замислились над цінністю життя й написали листи в майбутнє.
Крім того, у День Гідності та Свободи ліцеїсти мали можливість позмагатися в інтелектуальній грі "Гідні зватись українцями". Учні об'єдналися у дві команди та відчайдушно намагалися перемогти своїх суперників в ерудиції, демонструючи знання з мистецтва, української мови, народних традицій, історії рідного краю! Захід пройшов весело й цікаво, а переможці отримали символічну грамоту й смаколики!
Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Виховуймо гідних українців у вільній країні!