"Чи все ж те розумом збагнути,
Що дасться серцеві відчути?" -
пише Микола Вороний у своїй поезії.
Саме такими словами хочемо розпочати розповідь про ліцеїста, який надихає своїм патріотизмом, ініціативністю й креативними ідеями всю Подільську родину?
Часто ми розповідаємо вам про перемоги своїх учнів у різних видах спорту, інтелектуальних іграх чи інших активностях. Сьогодні ж хочемо розповісти про важливу перемогу ліцеїста 11-М Олега Бондара, який, окрім своїх інших чеснот, має добре серце та неабияку відвагу.
За кілька місяців перебування в стінах ліцею Олег розчулив колектив Подільського ліцею своїм проникливим листом воїну, який написав у додаток до традиційно зібраних разом із іншими ліцеїстами продуктів для військових на передовій. Уже тоді ми розуміли, що саме такі ліцеїсти і є майбутнім України! Але на цьому Олег не зупинився й продовжує своє невтомне волонтерство, ініціюючи ярмарки, збори й іншу допомогу в команді ліцеїстів.
Нещодавно Олег закрив свій перший особистий збір на 41 тисячу гривень, за які придбав 72 турнікети українського виробництва SICH і передав їх у ГО "Волонтерський Центр "Вінниця" Уся Подільська родина підтримувала Олега словом і гривнею, а у відповідь отримувала його вдячні очі, щиру усмішку та заряд позитиву! Сьогодні Олег уважає це важливою перемогою у своєму житті й уже планує наступну. А ми впевнені, що далі на Олега чекає більше й ні краплини в цьому не сумніваємося! Тож уперед до Перемоги, любий друже, найкраще попереду!