Хоч холоди ще не відступили, але весна уже прийшла. Одне з перших весняних свят - Міжнародний жіночий день - міська інтелектуальна спільнота відзначала черговою грою. Тож і наші ліцеїстки, не взявши хлопців до команди, пішли змагатися знаннями.

8 березня у вінницькому молодіжному центрі "Квадрат" проходила святкова гра «LADIES GAME». Відповідно до специфіки свята, змагалися там виключно жіночі команди.

За останні декілька років подібна гра проходила вперше, що не могло не зацікавити ліцейних гравчинь.

Змагання проходило в різних вікових категоріях, хоч і в один день, тож присутніми були як досвідчені дорослі команди, так і молодші команди міських ліцеїв.


Гра проходила, як звичайне «Що? Де? Коли?», однак містила велику кількість тематичних питань про визначні події, відомих особистостей та важливі історичні моменти.
На грі ліцей представляла одна збірна команда під назвою «Віка Сікрітарша», що виступала у категорії 10-11 класів і складалася з досвідчених гравчинь тих ліцейних команд, що беруть участь у міському чемпіонаті з «Що? Де? Коли?». Так до її складу увійшли одна учасниця збірної десятих класів «Цейсамий Тойвой», дві гравчині з команди 10-ТІ-2 «Вівторок», а також три учасниці наймолодшої ліцейної команди «Мама не забуде» 8-М-1.
Команда нашого ліцею змогла відповісти правильно на 17 питань із 30, поступившись тільки дорослим командам та посівши таким чином п’яте місце загалом і перше місце у категорії 10-11 класів. Призи переможницям були стилізованими, як і сама гра – кожна з них отримала прикрасу, а саме кулон із совою, яка традиційно символізує інтелектуальні ігри.
Як неймовірно, що ми маємо змогу жити наповну! Дякуємо за це ЗСУ!

АВТОРИ: Анна Переродова, Богдан Юрій 10-ТІ1